- Oppervlakte24 m2
- Sfeer en uitstralingLandelijk & Scandinavisch
Over
🍽️ De eetruimte grenst direct aan de groepsruimte en is geschikt voor gezelschappen tot 12 personen. Hier vind je een eenvoudige maar functionele keuken met servies, glazen, bestek, een waterkoker en een Moccamaster koffiezetapparaat – een bekroond filterkoffieapparaat dat bekendstaat om zijn heerlijke, versgezette koffie. Koffie en thee zijn inbegrepen bij de huur.
🚿 Ook is er een eigen douche en toilet aanwezig, wat deze ruimte geschikt maakt voor meerdaags gebruik of voor deelnemers die tussendoor willen opfrissen.
🥗 Op aanvraag verzorgt de eigenaar een gezonde, duurzame lunch – vers bereid op locatie, met aandacht voor smaak, gezondheid en seizoensproducten. Als leefstijlcoach en ervaren kok kookt zij voedzaam en puur, met ingrediënten uit eigen moestuin en eieren van eigen kippen. Bij mooi weer kan de lunch ook buiten worden geserveerd, aan een lange tafel op het erf of tussen de bomen in de boomgaard.
Faciliteiten
Indeling & max. capaciteit
- Boardroom:12 personen
- Diner:12 personen
- Walking dinner:20 personen
Uitstekend voor
- 1-op-1 sessies
- Bedrijfsfeest
- Bedrijfsfestival
- Borrel
- Brainstormsessie
- Brunch
- Ceremonie
- Concert
Toegankelijkheid
- Rolstoelvriendelijk
Technische faciliteiten
- Beamer
- Flipover